Boľševik Fico dostal strach

Autor: Michal Drotován | 18.3.2014 o 12:10 | Karma článku: 26,10 | Prečítané:  11874x

Robert Fico je na kolenách - vie, že ak nezačne brutálne špinavú antikampaň proti Kiskovi, ktorá by mobilizovala ľudí s nižším IQ k urnám, tak nemá šancu. Fico vždy vedel odpútavať pozornosť - tento národ však nie je taký hlúpy, ako si on myslí. Ako predseda vlády jednej strany, ktorá má pod palcom celú štátnu správu a väčšinu samospráv vie, že za nezamestnanosť, problematiku menšín, rozkrádanie, krachujúce školstvo či zdravotníctvo nesie osobnú zodpovednosť.

Obrázok nie je vhodný pre deti do 15 rokov - prosím zakryte im oči.Obrázok nie je vhodný pre deti do 15 rokov - prosím zakryte im oči.

Robert Fico bude nasledujúce dni predvádzať taneček zdochýňajúceho koňa kopajúceho okolo seba. Dobrý gazda (a tiež stávkové kancelárie) však vie, že vsádzať na zdochýňajúceho koňa sa neoplatí. Preto, aj keď sa snaží mobilizovať všetky smerácke štruktúry od štátej správy, štátnych firiem až po starostov a primátorov,  nebude mu to stačiť.

Preto sa rozhodol ukázať svoju skutočnú tvár (pokrovú tvár nemá tak koženú ako jeho kamarát Vladimír Vladimirovič Putin) a mece špinu na svojho protikandidáta - najprv cez vládne noviny Pravda, teraz aj osobne. Fico však nemá - napriek tomu, že má pod palcom SIS, Ministerstvo vnútra a všetky ďalšie tajné služby  - nič, okrem toho, čo jeho lokaji zverejnili už v "Pravde".

Najprv na Kisku útočil, že je úžerník (a pritom jeho vláda Smer len toť nedávno zmietla zo stola návrh zákona, ktorý by zakázal desaťtisíc percentné ročné navýšenia pri pôžičkách), to veľmi nezabralo - tak začal útočiť, že nech Kiska povie, či je budhista, žid alebo kresťan - ani to nezabralo (pretože sám nechce vysvetliť akého vierovyznania môže byť katolícky ateista ako on) - tak vyťahuje scientológov.

Áno je to Kiskovou chybou a naivitou, že niekde vydal knihu (mimochodom, keď niekto vydá knihu v Matici slovenskej hneď to neznamená, že je fanúšikom Jozefa Tisa). Ak by sa to však nestalo, Fico by si niečo vymyslel. Na Najvyššom súde má kamaráta (rád ho dokonca bozkáva na verejnosti - je to v súlade s jeho bojom za tradičnú rodinu??) Harabina, tak sa nemusí obávať, že akýkoľvek hnoj, čo vyjde z jeho úst by bol potrestaný.

Fico sa trasie strachom a preto kope - to je dobrá správa. Ak toto nepresvedčí ľudí voliť Andreja Kisku, tak už ich nepresvedčí nič.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Zálohovanie plastových fliaš je bližšie. Na aké prekážky naráža?

Zálohovaním sa vyzbiera 90 percent fliaš.

Podcast Dobré ráno

Dobré ráno: Kedy dosiahne Slovensko úspech na MS vo futbale? Možno najbližšie

Slovenský futbal môže siahať na vrchol.


Už ste čítali?