Prípad Dobroslav Trnka

Autor: Michal Drotován | 14.5.2011 o 10:10 | Karma článku: 19,97 | Prečítané:  7915x

Už v utorok sa bude opäť voliť generálny prokurátor SR. Voľba začína pripomínať nekonečnú voľbu prezidenta v roku 1998. S jediným rozdielom - v tomto prípade jeden kandidát chce kandidovať až do zodrania - Dobroslav Trnka.

Uživí sa Trnka ako raper?Uživí sa Trnka ako raper?

Dobroslav Trnka je na prokuratúru prisatý od skončenia vysokej školy, nie je preto prekvapením, že si pôsobenie inde ani nevie predstaviť. Pre istotu si tesne pred koncom funkčného obdobia vytvoril teplé miestečko na GP. Predpokladá, že sa čoskoro presunie o kanceláriu vedľa - teda tam kde pôsobil/nepôsobil posledných sedem rokov. Trnka osobne nevidí dôvod na zmenu zamestnania (resp. na registráciu na Úrade práce).

Po jeho vyjadreniach o "trtošení a pregrcávaní" by však takýto človek mal robiť maximálne tak na trhu na Miletičke (kam si tak či tak zájde so psom) a nie na generálnej prokuratúre. Rovnako tak jeho tajní voliči/priaznivci/kumpáni z minulého hlasovania z radov koalície by mali skôr chodiť po kanáloch ako sedieť v Národnej rade. Vyjadrenia, vyhlásenia a kamarátšafty vytvorili situáciu, v ktorej hľadať klamárov v rade koalície nie je prakticky možné (a vylučovacou metódou by nám stále zostalo cca 15 potenciálnych tajných voličov Dobroslava T.).

Na prvý pohľad je jasné, že Dobroslav Trnka si za tie roky na prokuratúre vytvoril určitý fanklub, ktorý mu je zaviazaný. Či je tento fanklub silnejší ako fanklub Michaela Jacksona sa dozvieme už tento utorok. Verím, že u tajných hlasovateľov a fanúšikov z minulej voľby sa nájdu aspoň posledné zvyšky zdravého rozumu. Ináč tu budeme mať Dobroslava s Robertom na večné veky.

Trnka sa nielen strápňuje svojim nedôstojným chovaním, ale aj vyslovene klame. V jednom rozhovore tvrdí, že nepozná Ondra Dostála a Petra Zajaca. V prípade kauzy Hedviga Malinová, ktorú Dobroslav T. zamietol pod koberec, sa s nimi v každom prípade určite stretol.

PS: Ak niekto poškuľuje po spolupráci s Ficom, tak po tom, ako by sa to prevalilo, ho treba hnať svinským krokom do močiara.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Sagan: Bol som zmierený s tým, že nevyhrám

Slovenský cyklista dokázal to, čo sa ešte nikdy nikomu nepodarilo.


Už ste čítali?