Zažili sme skutočnú Čínu na Slovensku

Autor: Michal Drotován | 18.6.2009 o 16:42 | Karma článku: 18,48 | Prečítané:  11010x

Práve sa vraciam z demonštrácie na podporu ľudských práv v Číne pri príležitosti príchodu čínskeho prezidenta na Slovensku (prvá oficiálna návšteva v druhom funkčnom období Ivana G., to hovorí za všetko). Pri tom sfanatizovanom dave Číňanov som si dostatočne uvedomil, ako som rád, že žijem v demokratickej krajine.  Ak by to tak nebolo, tento blog by som nepísal a sedel by som v nejakej diere na samotke po bitke.

Mal som šťastie, že Číňania sú nižšieho vzrastu a teda sa nezmohli na viac ako sácanie, ináč by to asi skončilo bitkou. Ondreja Dostála, Michala Havrana a niekoľkých ďalších preventívne zobrali policajti (vraj pre výtržníctvo, nad tým že Číňania sácali, driapali a búchali po ľuďoch žrďami s čínskymi vlajkami policajti zavierali oči).

Musím priznať, že som mal naozaj nervy, keď na mňa po čínsky bliakali kravatoví ("organizátori") Číňania, sácali do mňa a pod. Demonštrácií som zažil už naozaj dosť (aj napr. legendárny míting Modrej koalície v roku 1998 na Pasienkoch, kde našli bombu), ale toto bolo naozaj veľa. Čínska polícia sa správala na našom území ako doma!

Číňania tiež trhali demonštantom z rúk transparenty, snažili sa ich prekryť čínskou vlajkou a vlastnými transparentmi (po čínsky, prepokladám, že niečo v zmysle Vitaj náš milý súdruh alebo Doma mám obraz Maa a teba súdruh prezident).

Najhoršie bolo, že Číňania kričali, že ako si to dovoľujeme protestovať proti Číne, ako si to vlastne môžeme dovoliť na našom vlastnom území!

Hanba Gašparovi, hanba slovenskej polícií, hanba sfanatizovaným Číňanom, hanba komunistickému režimu! NIKDY VIAC! Zajtra o 17,00 hod. je protest proti Harabinovi na Župnom námestí, zastavme nástup komunizmu už v zárodku! Nezávislé súdnictvo je základ demokratického štátu!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

CYNICKÁ OBLUDA

Matovič zachraňuje Smer

Keby Matovič neexistoval, museli by si ho Fico s Blahom vymyslieť. Včera to nebolo prvýkrát, čo im prišiel vhod.


Už ste čítali?