Dopravný podnik v Bratislave sa zbláznil...

Autor: Michal Drotován | 7.10.2013 o 10:15 | Karma článku: 16,36 | Prečítané:  12616x

Dnes iba pár slov. Dopravný podnik Bratislava často komunikuje so svojim zákazníkom spôsobom, že zhnité banány predáva ako prvotriedný tovar. Ich šialené nápady však zdá sa dosiahli ďalší level. Ak to bude takto pokračovať ďalej, tak z "bezpečnostných dôvodov" sa nakoniec nebudú môcť stretnúť na križovatke dva autobusy?

 Foto: autor

Nedávna havária dvoch električiek pri Botanickej záhrade je stále vyšetrovaná a nebola ešte uzavretá. Dopravný podnik Bratislava sa však rozhodol riešiť nie príčiny nehody (technika, zastaranosť vozidiel, vybavením električiek senzormi, aby sa automaticky zabrzdili v prípade problémov atď.), ale vymysleli taký úlet, že zakázali státie dvoch električiek na jednej zastávke! Keď som túto správu čítal, tak som si najprv myslel, že si niekto robí srandu. IMHD.sk však nie je Cynická obluda. Tento šialený nápad skutočne skrzol v hlave nejakého génia v DPB! Nič na tom, že veľa zastávok je robených pre dve električkové súpravy, nič na tom, že cestujúci budú dlhšie cestovať a nebude možné prestúpiť medzi dvomi električkami, nič na tom, že električky budú stáť pred takou Molecovou na zelenú na križovatke...

Tento úplný nezmysel bude treba razantne DPB zatrhnúť - treba písať napríklad na sektretariat.gr@dpb.sk. Lebo logika tohto nápadu je podobná, ako keby sa zrazili dva autobusy - to by potom už nemohli chodiť dva autobusy na ceste za sebou?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Muži prišli na to, ako po narodení dieťaťa získať viac peňazí

Ak ide na materskú aj muž, rodina si môže pekne privyrobiť. Veľa ľudí o tom nevie.

PLUS

Ako dostať ministra za mreže? Učme sa od Rumunska

Rumunom sa darí bojovať s korupciou.

SVET

V najväčšom austrálskom zábavnom parku zomreli ľudia

Za tragédiou je zrejme dopravný pás na vodnej atrakcii.


Už ste čítali?